Nagy hajrában, pimasz góllal nyert az U17

Móra Viktor edzői értékelése: – Egy olyan találkozón vagyunk túl, ami nem mindennap történik meg még a futsalban sem. A meccs eleje borzasztóan alakult. Még az öltözőben voltunk fejben, mikor a kapusunk már a negyedik labdát vette ki a hálóból. 4-0 volt az állás a negyedik percben. Muszáj volt elhitetni a srácokkal, hogy igenis van keresnivalónk a pályán, nem focizgatni jöttünk csak el szerda este idegenbe. Ez így is lett az időkérés után és a félidőre egy gólosra hoztuk vissza a különbséget. A második félidőben is végig futottunk az eredmény után.  Sokáig vagy vesztésre, vagy döntetlenre álltunk. Ekkor jött a meccs hajrája, mikor kiegyenlítettünk, és 20 másodperccel a vége előtt megnyertük a meccset egy pimasz góllal. Parázs találkozó, szép futsalt játszó ellenfél, sok kimaradt helyzet jellemezte a találkozót. Nagy tisztelet  fiúknak, a győzelemért!

Rubeola FC – SG Kecskemét Futsal 7-8 (5-4)