Az U17 és az U20 is magabiztosan nyert

Vasárnap a Nyírgyulaj korosztályos együtteseit fogadták hazai környezetben Móra Viktor és Mánya Szabolcs tanítványai.

Móra Viktor értékelése az U17 meccséről: Megint egy izgalmas meccsen vagyunk túl. Az első félidőben a srácok próbálkoztak, mentek előre, sok lehetőségünk adódott, de hiányzott az a szintű alázat és türelem belőlük, amivel már az első félidőben lerendezhettük volna a mérkőzést. Ahogy az lenni szokott, kontrákból kaptunk négy elkerülhető gólt, így kellett bemennünk az öltözőbe. Nagy fejmosás után a második játékrészben elővettük az 5 a 4 elleni fegyverünket és elkezdtük a saját kezünkbe venni az irányítást. Az elején még csúszott bele egy hiba, mert kaptunk üres kapura egy gólt, de utána a meccs utolsó negyedórájában fegyelmezett, emberelőnyös játékkal 11 gólt rúgtunk. Azt csinálták a srácok, amit Mánya Szabival mondtunk nekik. Nagyon gratulálok a csapatnak, de nem bánnám, ha legközelebb nem nehezítenénk meg saját dolgunkat, és már az első félidőben éber állapotban mennénk fel a pályára.

Móra Viktor értékelése az U20-as meccsről: Az U17 után egy kevésbé izgalmas, de annál gólgazdagabb meccset láthattunk. A múltkori mérkőzés után újfent azt tudom mondani, hogy nagy minőségi különbség volt a két csapat között. Örülök, hogy önzetlenek voltunk és mindenki tudott gólt szerezni. Jók a játékosok, jó a csapat. Hajrá ScoreGoal!