Veretlenül zárta csoportját az U15

Az 2023-as év utolsó meccsét is sikerrel vették, rangadót nyertek a Kalocsa ellen a legifjabb futsalosok.

Biró Attila edzői értékelése: Igazi rangadó volt a mai, hiszen a tavalyi bajnok ellen játszottunk. Idegenben sikerült nyernünk, és ma is az volt a célunk. Első félidőben nehezen indult a játék számunkra, az ellenfél szerzett vezetést, és a játékunk sem volt a legjobb. Viszont hamar feljavultunk, és átvettük az irányítást. Második félidőre 2-2 vel fordultunk, ahol már teljes mértékben a mi akaratunk érvényesült, és egy lényegesen jobb produkcióval sikerült megnyernünk a mérkőzést 5-3-ra. Gratulálok minden játékosnak a mai munkához és az ellenfélnek is. Ezzel lezárult az alapszakasz és jövőben a felsőházban folytatjuk majd a pesti csoport legjobbjaival. Jövő héten lesz még egy edzés, majd azt követően egy kisebb szünet lesz a gyerekeknek. Csőszi Attila és Szabó Ábel kollégámmal minden gyereknek és szülőnek kívánunk kellemes karácsonyi ünnepeket és sikerekben gazdag boldog új évet!