Utánpótlás rangadók a Berettyó ellen

Móra Viktor értékelése az U17 meccséről: Régóta vártuk ezt a december 12-i rangadót a Berettyóújfalu ellen, akik a meccs előtt első, mi a második helyen tanyáztunk. A meccs irama igazi rangadóhoz méltó volt, és az első 10 perce úgy alakult, ahogy mi szerettük volna, meg is szereztük a vezetést egy szép találattal. A vendégcsapat is kezdett éledezni és sikerült is egyenlíteniük. A második félidőben is nagy volt a csata, de a fordulópontokból a vendégek jöttek ki jobban. Erőltettük az 5 a 4 elleni játékot, amivel eredményesek is lettünk és kisebb szerencsével még egyenlíthettünk is volna. Nagyot harcoltak végig a srácok, amiért gratulálok, de most fejünket meghajtva el kell fogadnunk, hogy kikaptunk egy jó csapattól.

Móra Viktor értékelése az U20 meccséről: Azt mondhatom, hogy a szezon egyik legjobb játékával meglepetést is okozva megvertük az idősebb Berettyóújfalu csapatát. Támadásban végig 5 a 4 elleni játékot alkalmazva, védekezésben fegyelmezett munkával megérdemelt győzelmet arattunk. Voltak jó egyéni teljesítmények. Nagy gratuláció a srácoknak. Utóbbi két meccsünkön 6 pontot szereztünk, ami mosolyt csal az arcunkra.